Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
logo

Vēsture

Vēsture

2002
Vējiņš un Dambergs

Ģirts Vējiņš uzaicina Pēteri Dambergu sadarboties un kopā attīstīt lauksaimniecības produktu pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas biznesu.

Pirmais sadarbības partneris

Pirmais partneris Austrijas kompānija BIOMIN – pasaules līderis mikotoksīnu izpētes, un inaktivēšanas jomā.

2004
Sadarbības partneru meklējumi

Meklējam sadarbības partnerus, kuri var piedāvāt vislabākos risinājumus mūsu klientiem. Mums ir svarīgi, lai tie būtu tirgus līderi, atzīti un uzticami visā pasaulē, tādi, uz kuriem var paļauties.

Vairāk risinājumu fermeriem, vairāk sadarbības partneru

Sākam sadarbību ar kompānijām, kas ražo lieliskus produktus fermu higiēnas, dzīvnieku veselības un produktivitātes uzlabošanai: JORENKU J.N. – pulverveida dezinfekcijas un higiēnas līdzekļa Staldren ražotājs no Dānijas, LESAFFRE PHILEO – lielākais rauga, rauga produktu un efektīvākā „dzīvā rauga”  – Actisaf ražotājs pasaulē.

Sadarbība ar GRUBER GETREIDETECHNIK

Fermeri grib izmantot ražošanā mūsu piedāvātās barības piedevas, bet fermeriem nav tehnisku risinājumu un iespēju tās precīzi iemaisīt spēkbarībā. Sākam sadarbību ar GRUBER GETREIDETECHNIK – Austrijas kompāniju, kas ražo graudu pirmapstrādes, un spēkbarības maisījumu sagatavošanas iekārtas.

Paplašinām mazgāšanas, dezinfekcijas un higiēnas produktu klāstu

Paplašinām mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu piedāvājuma klāstu. Sākam sadarbību ar labākajiem šo produktu ražotājiem ECOLAB, NOVADAN un KIILTOCLEAN.

2005
Sadarbība ar JOSERA

Mēs izvēlamies un iesakām tikai pašu labāko. Sākam sadarboties ar minerālbarību, piena aizvietotāju ražotāju JOSERA. Šis partneris, līdzīgi kā citi, atbilst mūsu kritērijiem – atzīts vietējā Vācijas tirgū, eksportē savus produktus un ir tirgus līderis vairāk nekā 50 valstīs, pakļauts stingrai iekšējai un ārējai kontroles sistēmai (DLG).

Sazarojamies

Nolemjam atdalīt Gruber graudu glabāšanas un pirmapstrādes risinājumu biznesu no citu produktu un pakalpojumu  pārdošanas, atstājot ”Gruber” projektus SIA „Vējiņš un Partneri” ziņā, bet, citus produktus turpinot tirgot caur jaundibināto SIA „AGRERA”

2007
Piena ceļš

Par AGRERA līdzīpašnieku 2007. gadā kļūst piena ražotāju kooperatīva „Piena ceļš” biedri.

2008
AGRERA komanda aug un attīstās

Komandai pievienojas Venjamins, Inese, Sanita, Josifs, Jānis, Kate. Nolemjam pārvākties no Madonas uz Ulbroku, Institūta iela 1.

Sortimenta paplašināšana

Papildus esošajiem, specifiskajiem, „inteliģentajiem” produktiem, sākam tirgot produktus, kas ir nepieciešami ikdienas darbam fermā, tādus kā sāls, lopbarības krīts, kaļķakmens, soda, rapšu rauši, sojas spraukumi, mazgāšanas līdzekļi un viss cits ikdienas darbā nepieciešamais.

Pirmie semināri

AGRERA komanda mācās paši un māca citus. Rīkojam savus pirmos seminārus par mikotoksīniem antibiotiku lietošanas alternatīvām lopkopībā.

AGRERA attīsta fermeru izglītošanas un konsultāciju nozari

AGRERA izvēlas fermeru izglītošanas, konsultāciju darbu. AGRERA klients ir konkurētspējīgs un gudrs fermeris.

Skolotāji un iedvesmotāji

Skolotāji un iedvesmotāji ,Vidzemes Veterinārā servisa veterinārārsti, Egils Juitinovičs un Andris Zālītis. Sākam daudzgadīgu un ļoti veiksmīgu sadarbību, kopīgi organizējam seminārus piena lopkopības profesionāļiem, praktiskos seminārus, Skābbarības dienas, Ganāmpulka veselības vizītes, Govs Signālu treniņus.

2013
Govs signāli

Mācāmies Latvijā un ārzemēs. Pēteris Dambergs 2013. gada martā, pēc mācībām Nīderlandē iegūst Cow Signals trenera sertifikātu un sāk Latvijā rīkot Govs Signālu treniņus un seminārus, kuri ir plaši apmeklēti un atzinīgi novērtēti. Iegūtās zināšanas un pieredze Nīderlandē būtiski maina Agrera komandas attieksmi pret savu biznesu un klientiem.

Sadarbība ar BOCK

2013. gada maijā sākam ļoti aktīvu sadarbību ar pasaules līderi skābbarības tranšeju, pārklājumu materiālu sistēmu izgudrošanā un ražošanā, skābbarības menedžmentā BOCK

2014
Nepieciešama lielāka noliktava

Katru dienu Agrera saņem un piegādā klientiem ar vien vairāk produktu. Esošā noliktava kļūst par šauru un  2014. gada martā pārceļamies uz  jaunu, daudz plašāku un ērtāku noliktavu Granīta iela 26, Rumbulā.

Melase

Esam vieni no lielākajiem un noteikti labākie melases tirgotāji Latvijā. Meklējam efektīvus risinājumus, kā atvieglot melases iestrādi barībā, īpaši, ziemā, kad melase kļūst ļoti viskoza un ir grūti izmantojama.

Arī eksportējam

Agrera pārdod savus risinājumus lauksaimniekiem preču un pakalpojumu veidā ne tikai Latvijā bet arī Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Gruzijā.

Attīstām un sniedzam pakalpojumus

Sniedzam tādus pakalpojumus kā: skābbarības paraugu ņemšana, barības devu aprēķināšana, Govs signālu treniņi, konsultācijas govju ēdināšanā un ganāmpulka menedžmentā, skābbarības gatavošanā u.c.

2015
Grāmatas izdošana

2015. gada janvārī izdodam grāmatu „Ēdināšnas signāli” un tās ietvaros notiek semināri pa visu Latviju, kurus vada mūsu pašu Govs Signālu treneris Pēteris Dambergs

Skābbarības paraugu zonde

Mūsu klienti arvien vairāk pieprasa, precizitāti un kvalitāti. Ieviešam profesionālu skābbarības paraugu ņemšanas pakalpojumu. Izprojektējam un ražojam skābbarības paraugu ņemšanas zondi ar iekšdedzes dzinēju urbšanai līdz pat 5 m dziļumā.

Komanda turpina augt un attīstīties

Palielinās ne tikai mūsu klientu skaits, arī mūsu pašu kļūst vairāk . Agrera komandai pievienojas Uldis, Šarlote, Kristīne, Andris un Anna. Šobrīd esam jau 21.

Piena ražošanas pārvaldība

Saprotam, ka vadīt var tikai to, ko mēs un mūsu klienti varam izmērīt. Izstrādājam – Piensaimniecības ieņēmumu un izdevumu uzskaites programmu, piedāvājam piena pārraudzības un reprodukcijas analīzes programmu.

2016
Ejam tālāk

AGRERA spēks ir komandā. Lai cik katrs no mums nebūtu spējīgs, viņš nekad nevarēs zināt, izdarīt un prast tikpat daudz, cik visa komanda kopā. Mēs liekam kopā savu pieredzi, zināšanas, enerģiju, sakarus un citus resursus, lai kopā ar saviem klientiem sasniegtu izcilus rezultātus.

mail-icon Pieraksties Jaunumiem
Lūdzu aizpildiet visus obligātos laukus!
Paldies, jūs esat veiksmīgi pierakstījies Agrera jaunumiem!
Pieteikšanās neizdevās